I’m a mess!

Tervist!

Mäletate jaanuarit, kui ma kurtsin kui halb on ikka olla viimase minuti inimene?
Aga keegi mäletab kuidas ma baka lõputööd kirjutasin?
Grete, kas sa mäletad mitu korda sa oled oma peas mõelnud, et SEE kord alustan aegsasti ja võtan rahulikult?
Rabele!

Aga ma ei taha koolist rääkida enne kui midagi paremuse või halvemuse suunas läheb. Praegult olen nagu väike tiksuv pomm, seega parem oleks kui keegi mind torkima ei tuleks.

Kuna on taaskord periood, kus ma olen suhteliselt ebasotsiaalne, siis teadke, et järgmised kaks nädalat on raske siit leida midagi sisurikast. Okei, siit on alati raske leida midagi sisurikast.

Ning kui ma olen kurtnud siin, et kõikidel on Eestis suured sünnipäevad ja mind hoitakse siin lõksus, siis kuidagi on hakanud neid sünnipäevi siin ka tulema sama tihti kui lund Eestis. Mis iseenesest ei ole halb, ma olen saanud rohkem küpsetada.2017-04-21 15.48.01

Sel nädal on siin kevadpühad ehk mitte ei ole püha ainult 1.mai, vaid ka 2.mai ning ka 27.-28.aprill. Ma siin mitu korda imestanud pühade rohkuse üle, mis tegelikult teistele riikidele on jällegi omane, aga mitte meile. Ehk meie (Eesti) oma viie+jõulueri päevaga kui ma ei eksi (iseseisvuspäev x2, suur reede, esimene mai, jaanipäev, jõulud) – way too much!

Kuigi ma ei saa ju isegi kurta, mul pole vahet kas on pühad või mitte. Ja nüüd kui kõik reisivad kevadpühade ajal, olen ma endiselt oma teises kodus – raamatukogus. Võib-olla on see ka mu esimene kodu. Aga pean tunnistama, et esimest korda elus mind absoluutselt ei huvita see palju teistel vaba aega on või mis nad sellega teevad. Ma lihtsalt NIIII väga tahan kuidagi enda kooliasjad ära suuta majandada. Seega palun kõrgemad võimud aidakem mind mu viimase koolitee sammukestel. Ma olen teie truu sõber olnud viimased 18 aastat.

Teate kui suure löögi ma sain eelmine aasta oma egole? Praegult ajab natukene muigama, et ma nii mitu tundi võimeline nutma olen, aga mul see põhimõte, et kui.. siis ikka korralikult!
2016-06-07 18.40.48
Lühikokkuvõte siis selline, et mul olid kutsekas kõik hinded viied ja kondiitrieksamil läks kõik aia taha, mis minna sai ja sain oma esimese nelja. Okei, ma enam ei muiga, jälle ajab pettuma. Kas see on vabandus, et ma kahes koolis korraga olin?

Aga nali naljaks, ilmselt kahe nädala pärast on need silmad veel rohkem paistes nutmisest.

Midagi ilusat ka teile
2017-04-23 22.37.00
…või noh pigem mulle, sest ega teie ju kingitust saanud. Mu roomiele tuli õde külla ja tõi MULLE kingituse. Ma ei tea miks ja see pole väga oluline ka.  Ma olin nii rõõmus selle üle. Seal oli KAKS kodus keedetud moosikest. Elu nagu hernes!

Screen Shot 2017-03-13 at 11.47.55Tehke üks muumitest ja olge sama mõnusad kui Väike Müü!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s